Popularny wokalista Liam Payne chyba poważnie wziął sobie do serca tytuł własnego utworu „Strip That Down”. W przedsmaku nowej sesji zdjęciowej zaprezentował się całkowicie nago.

Liam Payne szykuje się do wydania debiutanckiego albumu. Początkowo zapowiadano, że ukaże się on jesienią 2018 roku, jednak ostatecznie termin przesunięto. Wokalista wie jednak, jak podgrzać atmosferę. Dziś do sieci trafił zwiastun najnowszej sesji zdjęciowej piosenkarza. Na Instagramie jej autora – Merta Alasa, pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym widzimy, że Liam jest całkowicie nagi. Póki co, nie wiadomo na jakie potrzeby powstała owa fotografia, jednak hashtag #comingsoon sugeruje, że już wkrótce poznamy odpowiedź.

Fani Brytyjczyka zgodnie stwierdzili, że zdjęcie może być zwiastunem kolejnej kampanii modowej z udziałem ich idola, bądź zapowiedzią jego debiutanckiego albumu studyjnego. W udzielonym w sierpniu zeszłego roku wywiadzie, wyjawił on, że wyrzucił część nagranego materiału i obecnie pracuje nad nowościami.

„Spojrzałem na niektóre piosenki z mojego albumu, które zostały nagrane jakiś czas temu i poczułem, jakby były z innej epoki. Ciężko pracuję w studiu nagraniowym, aby dokończyć ostatnich kilka piosenek na płytę” – powiedział.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

get of my chair @liampayne 😀 #berlin #comingsoon

Post udostępniony przez Mert Alas (@mertalas)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here