Członkini bardzo popularnego girlsbandu rozpoczyna solową karierę. Leigh-Anne Pinnock podpisała właśnie kontrakt na swoje własne projekty, nie obejmujące działalności Little Mix. 

Artystka podpisała kontrakt z TAP Music, który zawiera solowe projekty w muzyce, filmie i telewizji. Firma reprezentuje m.in. Duę Lipę, Lanę Del Rey, Ellie Goulding i Hailee Steinfeld.

Tap Music będzie współpracować z firmą Modest Management, która nadal nadzoruje pracę Leigh-Anne w Little Mix.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, mogąc powitać Leigh-Anne w rodzinie Tap. Leigh-Anne jest niesamowicie inteligentną i utalentowaną artystką o silnej wizji i poczuciu celu. Ma wiele fantastycznych projektów w telewizji, filmie i muzyce, które są już w przygotowaniu. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Leigh-Anne, aby pomóc zrealizować i osiągnąć wszystkie jej cele i nie tylko.” – przyznali Ed Millett i Ben Mawson, współzałożyciele Tap Music.

O swojej nowej współpracy Leigh-Anne mówi: „Jestem bardzo podekscytowana, że mogę ujawnić, że Tap Music reprezentuje mnie teraz we wszystkich moich solowych projektach. To niesamowity czas dla mnie i mojej kariery, i nie mogę się doczekać, aby pokazać wszystkim, co mam przygotowane. Będę kontynuować pracę nad moimi solowymi przedsięwzięciami równolegle z moimi zobowiązaniami do Little Mix”.

Znamy już także pierwsze plany Leigh-Anne. Już wkrótce na ekrany trafić ma pierwszy film z udziałem artystki. Brytyjska komedia romantyczna zatytułowana „Boxing Day” opowiada historię brytyjskiego autora, który wraca do Londynu na Boże Narodzenie, by przedstawić swoją amerykańską narzeczoną swojej brytyjsko-karaibskiej rodzinie. Wokalistka wciela się w postać o imieniu Georgia.

Fani Little Mix, którzy jeszcze nie do końca pogodzili się z odejściem z zespołu Jesy Nelson, wyrazili swoje obawy co do przyszłości grupy, w związku z zaangażowaniem się Leigh-Anne w solowe produkcje. Sama artystka zapewnia jednak, że zespół ma się świetnie, a jego członkinie planują cały czas kontynuować swoją wspólną działalność. „Perrie, Jade i ja trzymamy się razem. Nie macie się czego obawiać. Little Mix ma przed sobą wspaniały rok i jesteśmy bardzo podekscytowane. Bardzo was kocham i dziękuję za ciągłe wsparcie.” – napisała w komentarzu na Instagramie. Według doniesień pierwsze utwory Little Mix jako trio dostaniemy już naprawdę niedługo (więcej TUTAJ).

Była członkini Little Mix, Jesy Nelson rozpoczęła nagrywanie solowej muzyki

Little Mix przygotowują się do premiery pierwszej piosenki bez Jesy Nelson

Leigh-Anne Pinnock z Little Mix zaręczyła się. Artystka opublikowała zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here