Już 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się historyczna, pierwsza edycja Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Nowe, cykliczne wydarzenie to efekt współpracy Polish Hip-Hop Festival i marki LECH. 

Polski rap nareszcie doczekał się nagród z prawdziwego zdarzenia. Statuetki będą przyznane w 18 kategoriach: Płyta roku, Epka roku, Singiel roku, Utwór roku, Kooperacja roku, Artysta roku, Zespół roku, Debiut roku, Odkrycie roku, Label roku, Wydarzenie roku, Undergroundowa płyta roku, Mixtape roku, Instrumentalna płyta roku, Producent roku, Video roku, Featuring roku i DJ roku. W każdej kategorii znalazło się pięciu nominowanych, a wśród nich m.in. Mata, Quebonafide, Jan-Rapowanie, PRO8L3M, Taco Hemingway, Białas i Guzior. Głosy na swoich faworytów można oddawać już tylko do jutra (31.07) na stronie www.plhhma.pl.

POZNALIŚMY LISTĘ NOMINACJI DO LECH POLISH HIP-HOP MUSIC AWARDS

Wydarzenie zapisze się w historii również wyjątkowymi występami. Pełną listę występujących raperów i raperek sprawdzić można TUTAJ. Nie będą to typowe koncerty – wykonawców będzie wspierać Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza.

Wejściówki na Lech Polish Hip-Hop Music Awards dostępne są już w sprzedaży na portalu biletomat.pl. Dostępne są dwa rodzaje biletów w takich samych cenach. Bilet Trybuna gwarantuje miejsce siedzące i jest przeznaczony dla osób nie posiadających certyfikatu zaszczepienia. Bilet Płyta jest przeznaczony dla osób posiadających certyfikat zaszczepienia, które chcą bawić się pod sceną. 

Galę promuje m.in. muzyczna współpraca Winiego i Te-Trisa, który razem z Gabi Drzewiecką poprowadzą Lech Polish Hip-Hop Music Awards.

Organizatorzy Lech Polish Hip-Hop Music Awards zdradzają kto wystąpi podczas ceremonii

Poznaliśmy listę nominacji do Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Polski rap doczekał się nagród z prawdziwego zdarzenia. Zbliża się Lech Polish Hip-Hop Music Awards!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here