Ostatnie miesiące z pewnością są niezwykle ekscytujące dla wszystkich fanów Lauv’a. Młody amerykański wokalista pędzi jak burza i jeszcze w tym roku planuje wydać swój debiutancki krążek. Zanim jednak to nastąpi Lauv zapowiedział premierę nowego singla z udziałem popularnej brytyjskiej wokalistki Anne-Marie.

Lauv doskonale wie, jak zadbać o swoich fanów i właśnie szykuje się do podbicia list przebojów z zapowiadanym wakacyjnym hitem. Młody wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że efekt jego kolaboracji ze znaną brytyjską wokalistką Anne-Marie już w tym tygodniu ujrzy światło dzienne. Kompozycja zatytułowana „Fuck I’m Lonely” ma zadebiutować w sieci już w czwartek tj. 1 sierpnia. Kawałek będzie najprawdopodobniej kolejnym po „There’s No Way”, „Drugs & The Internet”, „Sad  Forever” oraz „i’m so tired” utworem promującym debiutancki studyjny album artysty, który według wstępnych planów ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że singiel „i’m so tired” z udziałem Troye Sivana okazał się być sporym sukcesem komercyjnym. Kompozycja kilka miesięcy od premiery została certyfikowana srebrem i złotem za sprzedaż singli m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Nowej Zelandii, a także podbiła radiowe listy przebojów oraz serwisy streamingowe.

Oficjalną okładkę oraz zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here