Lauryn Hill świętuje 20 urodziny kultowej płyty „The Miseduction of Lauryn Hill”. Z tej okazji artystka wybrała się w trasę koncertową, w ramach której już 25 sierpnia 2019 wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. 

„Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty „The Miseducation of Lauryn Hill” i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu” – pisze organizator koncertu.

„Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album – “The Miseducation of Lauryn Hill” – lotem błyskawicy podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress”.

Start koncertu zaplanowany jest na godzinę 19 (otwarcie bram o godzinie 17). Ceny biletów zaczynają się od 200 zł i można je nabyć na Biletomat.pl, a od poniedziałku będą dostępne również w innych bileteriach. Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events.

Przypominamy, że Ms. Lauryn Hill wystąpiła już w naszym kraju w 2005 roku na 4 edycji festiwalu Open’er, a w 2009 roku miała dać koncert w warszawskiej Sali Kongresowej. Niestety wokalistka z powodów zdrowotnych zdecydowała się wtedy na odwołanie trasy po Europie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here