Świetne wieści dla wszystkich fanów polskiej wokalistki Lanberry! Gwiazda oficjalnie zapowiedziała swoją nową muzyczną erę. Na Instagramie pojawiła się pierwsza zapowiedź.

Lanberry postanowiła pójść śladem Taylor Swift i zapowiedzieć nową muzykę poprzez usunięcie wszystkich postów na Instagramie. Artystka, która na swoim koncie ma takie hity jak „Nie ma mnie” czy „Ostatni most”, zmieniła również zdjęcie profilowe i opis. W miejscu jej poprzednich postów pojawiła się jednak kilkusekundowa zapowiedź nowego utworu.

Fani z miejsca domyślili się, że takie zmiany mają związek z rozpoczęciem nowej ery w jej twórczości. Na pytanie o to, kiedy ukaże się jej nowy projekt, Lanberry odpowiedziała jedynie, że wkrótce. Za pośrednictwem story umieściła trzy zdjęcia z napisem: TWORZĘ SIEBIE NA NOWO. Czy taki zatem będzie tytuł nowego singla? Wszystkiego dowiemy się niebawem!

Ostatni album piosenkarki zatytułowany „miXtura” pochodzi z 2018 roku. Płyta została świetnie oceniona zarówno przez jej fanów, jak i krytyków muzycznych. Podczas Fryderyków 2019, artystka została nominowana w trzech kategoriach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🖤🌙🐆 #lanberry

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here