Na ten dzień czekali wszyscy fani Lanberry. Trzeci studyjny krążek utalentowanej polskiej wokalistki, zatytułowany „Co gryzie Panią L?”, od dzisiaj jest dostępny na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Lanberry to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie popowej ostatnich lat. Wokalistka na przestrzeni zaledwie kilku lat wygenerowała wiele hitów m.in. „Piątek”, „Ostatni Most”, „Nie Ma Mnie”, „Podpalimy Świat”, czy „Gotowi na wszystko”, które osiągnęły spory komercyjny sukces podbijając polskie rozgłośnie radiowe.

Nowy longplay Lanberry to następca dobrze przyjętej, eksperymentalnej płyty „miXtura” sprzed 2 lat. Kolejny studyjny album w karierze artystki został zatytułowany „Co gryzię panią L?” i na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Universal Music Polska. Na płycie znajduje się 11 kawałków, a każdy z nich jest nie tylko kolejnym radiowym hitem i świetną porcją muzyki, ale i fragmentem większej całości. Historii, którą opowiada nam Lanberry. Płytę zapowiadały single – „Zew”, „Tracę” oraz „Plan awaryjny”, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i zgarnął główną nagrodę.

To najbardziej dojrzały i najbardziej intymny materiał w dorobku artystki. „Mijają 2 lata od wydania mojej poprzedniej płyty MiXtura… a w moim życiu przez te dwa lata zmieniło się tak dużo, że czuję się jakby minęła co najmniej dekada. Dlaczego i jak do tego doszło? O tym właśnie opowiada moja trzecia płyta” – mówi Lanberry.

Oficjalną tracklistę i pełny odsłuch krążka znajdziecie poniżej.

1. Plan awaryjny
2. Tylko tańczę
3. Kamikadze
4. Tracę
5. Nocny Sport
6. Usłysz mnie
7. Mirabelki
8. Pustosłów
9. A jeśli jutra nie będzie
10. Zew
11. Zimowy sen

Nowy singiel Lanberry już dostępny! Zobacz klip do wakacyjnego przeboju wokalistki „Plan Awaryjny”

Lanberry podgrzewa atmosferę przed premierą albumu „Co gryzie Panią L?”. Zobacz prapremierowe wykonania singla „Kamikadze” i hitu „Plan Awaryjny”

Lanberry wypuściła nowy singiel. Zobacz teledysk do kompozycji „Tracę”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here