Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma drugi studyjny album w dyskografii Lanberry. „miXtura” to pierwszy krążek polskiej wokalistki od czasu debiutanckiego wydawnictwa z 2016 roku.

Na drugim studyjnym albumie autorki takich przebojów jak „Piątek” czy „Podpalimy Świat” znalazło się łącznie 14-naście premierowych kompozycji, w tym wybrane na single m.in. przebojowe „Ostatni Most” oraz „Gotowi Na Wszystko”. Na wydawnictwie gościnnie pojawiają się Piotr Kupicha z zespołu Feel i Jakub Moreau. Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska krążek utrzymany jest w elektroniczno-popowym klimacie.

„Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno: „miXtura” zapowiada się na jedną z najmocniejszych popowych premier albumowych tej jesieni, która rozgrzeje słuchaczy.(…) Lanberry w anglojęzycznej, mocno elektronicznej odsłonie udowadnia, że potrafi bawić się formami muzycznymi, nadal zachowując 100% autentyczności i niebywałego talentu.(..) Tej jesieni Lanberry ma wystarczająco muzycznego paliwa, aby po raz kolejny podbić serca fanów” informuje wytwórnia.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „miXtura” znajdziecie poniżej.

1. Ostatni Most
2. Heart Of Gasoline
3. Come With Me
4. Nie Ma Mnie
5. Next Mistake
6. Gotowi Na Wszystko (ft. Feel)
7. Here We Are
8. Inna
9. Mirame
10. Kocham Jak Chcę
11. Catch Me
12. Nieznajomy
13. High On Us (ft. Jakub Moreau)
14. Till It’s Gone

miXtura

miXtura, an album by Lanberry on Spotify

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here