Premiera trzeciego studyjnego albumu Lanberry zbliża się wielkimi krokami. Polskiego wokalistka postanowiła nie trzymać swoich fanów dłużej w niepewności i udostępniła wszystkie oficjalne szczegóły nowej ery. 

Lanberry ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Kolejny studyjny album artystki został zatytułowany „Co gryzię panią L?” i na półki sklepowe trafi już 23 października bieżącego roku nakładem wytwórni Universal Music Polska. Na płycie znajduje się 11 kawałków, a każdy z nich jest nie tylko kolejnym radiowym hitem i świetną porcją muzyki, ale i fragmentem większej całości. Historii, którą opowiada nam Lanberry. Płytę zapowiadały single – „Zew”, „Tracę” oraz „Plan awaryjny”, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i zgarnął główną nagrodę. Od dzisiaj wydawnictwo dostępne jest w pre-orderze.

To najbardziej dojrzały i najbardziej intymny materiał w dorobku artystki. „Mijają 2 lata od wydania mojej poprzedniej płyty MiXtura… a w moim życiu przez te dwa lata zmieniło się tak dużo, że czuję się jakby minęła co najmniej dekada. Dlaczego i jak do tego doszło? O tym właśnie opowiada moja trzecia płyta” – mówi Lanberry.

Oficjalną tracklistę i okładkę krążka znajdziecie poniżej.

1. Plan awaryjny
2. Tylko tańczę
3. Kamikadze
4. Tracę
5. Nocny Sport
6. Usłysz mnie
7. Mirabelki
8. Pustosłów
9. A jeśli jutra nie będzie
10. Zew
11. Zimowy sen

Nowy singiel Lanberry już dostępny! Zobacz klip do wakacyjnego przeboju wokalistki „Plan Awaryjny”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here