W minione wakacje swoją premierę miał kolejny album wokalistki Lany Del Rey. Artystka właśnie potwierdziła, do którego utworu z płyty ‚Lust for Life’ zostanie zrealizowany nowy teledysk.

Era ‚Lust for Life’ oficjalnie rozpoczęła się na początku bieżącego roku premierą singla ‚Love’. W ciągu kolejnych miesięcy Lana wydała teledyski do singla przewodniego oraz kompozycji ‚Lust for Life’ nagranej z The Weeknd, zaś premiera całego albumu nastąpiła w drugiej połowie lipca. We wrześniu w sieci ukazał się teledysk Lany do singla ‚White Mustang’, tymczasem w jednym ze swoich ostatnich wywiadów wokalistka przyznała, że kolejny klip powstanie do kompozycji ‚Get Free’ lub ‚Cherry’. Już teraz wiadomo, że Lana tym razem postawiła na teledysk do drugiego z utworów.

Rozmawiałam z kilkoma różnymi reżyserami o moich pomysłach i żadnemu z nich nie spodobał się którykolwiek, więc myślę, że mogę sama zrobić ten teledysk, do ‚Cherry’. Może z moją siostrą. Ona jest świetną wizualną artystką.” wyznała Lana potwierdzając, że kolejny klip powstanie do utworu ‚Cherry’.

Zastanawiałyśmy się, powinnyśmy po prostu wrócić do starych czasów i zrobić to kamerą ręczną w hotelu albo coś w tym rodzaju.” dodała artystka.

Jednocześnie Lana ujawniła, że ma także pomysł na wideoklip do ‚Change’, który również nie spotkał się z przychylnością potencjalnych reżyserów. 

Miałam pomysł na teledysk do utworu ‚Change’, trochę abstrakcyjny, gdzie pojawiają się różne szaleńcze rzeczy. Chodzi o to, że w moim odczuciu ta piosenka to tak jakby komentarz… są fragmenty, że jest coś w wietrze, który czuję… Myślałam więc o napięciu nuklearnym, które wzrasta. Chciałam przemycić ten obraz, ale każdy mówił „nie chcemy zobaczyć więcej”… myślę, że jeszcze do tego wątku powrócę.” wyznała Lana.

Recenzję ostatniego albumu wokalistki przeczytacie TUTAJ.


LANA DEL REY ‚Lust for Life’: niepokój, samoświadomość, zmiana, oh Lana [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here