Po wyczekiwaniu fanów na konkretną datę wydania nowej płyty, Lana Del Rey wraz z publikacją utworu Arcadia spełniła ich oczekiwania. Album Blue Banisters ukaże się już 22 października. Preorder krążka jest już dostępny.

Nie da się ukryć, że praca Lany jako artystki jest dosyć ekspresowa, a sama wokalistka wykazuje się ogromną aktywnością na swoim muzycznym polu. Pół roku po wydaniu Chemtrails Over The Country Club, artystka dokłada kolejną cegiełkę do swojej dyskografii w postaci Blue Banisters.

Lana Del Rey podzieliła się już czterema utworami oraz interlude z nadchodzącej płyty. Należą do nich tytułowe Blue Banisters, Wildflower Wildfire, Text Book oraz wydane wczoraj wraz z klipem Arcadia. Outro pod koniec teledysku to interlude – będzie to drugi interlude w karierze artystki na albumie. Wcześniejszy występował na wydanym w 2015 roku krążku Honeymoon.

Wokalistka zadbała także o wiele okładek dla jej albumu. Pierwsza, podstawowa opublikowana przez nią wcześniej z dwoma owczarkami niemieckimi to nie jedyna dostępna opcja. Oprócz tej, artystka zaproponowała również alternatywne okładki: uśmiechniętą wersję siebie z owczarkami, okładkę osadzoną w niebieskich odcieniach ze zbliżeniem na twarz oraz pozującą obok ciągnika John Deere.

Lana Del Rey przy tworzeniu płyty współpracowała także ze swoją rodziną. W poście dziękuje swojej siostrze oraz ojcu, którzy przyczynili się do powstania utworu Sweet Carolina, a teledysk do singla Arcadii powstał z pomocą jej brata Charliego Granta.

W sferze muzycznej Lana proponuje nam aż 15 utworów na Blue Banisters. Według insiderów tracklista została przez nią zmieniania wielokrotnie. Na trackliście znajdziemy także Cherry Blossom, o którym Lana wspominała jako o kołysance napisaną przez nią jako dziecko. Podzieliła się także nagraniem parę lat temu na swoim instagramowym profilu. Wspominane wcześniej Dealer także trafiło na finalną listę utworów.

Tracklista Blue Banisters:

1. Text Book
2. Blue Banisters
3. Arcadia
4. Interlude – The Trio
5. Black Bathing Suit
6. If You Lie Down With Me
7. Beautiful
8. Violets for Roses
9. Dealer
10. Thunder
11. Wildflower Wildfire
12. Nectars of the Gods
13. Living Legend
14. Cherry Blossom
15. Sweet Carolina

LANA DEL REY PREZENTUJE KLIP I UTWÓR ARCADIA. ZOBACZ TELEDYSK ARTYSTKI JUŻ TERAZ

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here