Lana Del Rey ponownie przekłada premierę zapowiedzianego albumu, który według wcześniejszych postów artystki miał zostać wydany dzisiaj. Artystka jednak ostudza oczekiwania swoich sympatyków – wydawnictwo ma zostać wydane później, jednak jeszcze w tym roku.

Lana na początku czerwca zaprezentowała trzy nowe kompozycje w tym tytułowe Blue Banisters. Oprócz tego utworu usłyszeliśmy także Text Book oraz Wildflower Wildfire. Artystka na swoim Instagramie udostępniła także teaser teledysku do Blue Banisters. Od tamtego momentu wokalistka nie wspominała więcej o dacie albumu, którą podzieliła się wcześniej z fanami.

Mimo wcześniejszych obaw, że okładka Blue Banisters będzie tą, która była stworzona za pośrednictwem Picsart, Lana nie zawiodła. Opublikowała cover swojego kolejnego albumu studyjnego autorstwa Neil Kruga, z którym artystka wielokrotnie współpracowała. Wokalistka prezentuje się na niej w towarzystwie dwóch owczarków niemieckich.

Na albumie Lany być może usłyszymy także teasowane wcześniej Cherry Blossom oraz snippet opublikowanego dzisiaj przez nią utworu. Artystka zapowiedziała także, że singiel nadejdzie wkrótce.

Według doniesień insiderów za produkcję najnowszego, nadchodzącego singla odpowiedzialny jest Drew Erickson znany ze współpracy m.in z Florence and the Machine.  Ma to być kompozycja grana na pianinie. Jeden z utworów powstał także wraz z Mike Deanem, który potwierdził to podczas swojej transmisji na żywo. Na wydawnictwie może pojawić się także zapowiadany wcześniej utwór Dealer. Menadżer Lany zapewnia, że album ukaże się jeszcze w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here