32-letnia Lana Del Rey udzieliła niedawno wywiadu amerykańskiemu magazynowi L’Officiel. Wokalistka w rozmowie z czasopismem ujawniła  m.in jaką niespodziankę przygotowuje dla swoich fanów.


lana-del-rey-lust-for-life-full-song-1492628915

Dyskografię Lany Del Rey zamyka album ‚Lust for Life’. Recenzję krążka możecie przeczytać TUTAJ.


Lana Del Rey w wywiadzie dla czasopisma L’Officiel wyznała kilka ciekawych dla jej wielbicieli szczegółów dotyczących najbliższych planów zawodowych. Przypomnijmy, iż rozmowę z piosenkarką na potrzeby magazynu przeprowadzili m.in. Stevie Nicks, Kim Kardashian, Courtney Love, Alessandro Michele, Grimes, Marina and the Diamonds, Sean Ono Lennon, BØRNS oraz Rick Nowels.

Wśród pytań, które padły w trakcie wywiadu największą uwagę czytelników przyciągnęło to dotyczące tego, czy  wokalistka kiedykolwiek planowała nakręcić film. W odpowiedzi Lana zdradziła, że aktualnie pracuje  wraz z Rickiem Nowelsem nad musicalem przeznaczonym do wystawienia na Brodway’u.

„Myślałam o napisaniu biografii o kimś, kto nie był prawdziwy”, powiedziała. „Właściwie to zostałam poproszona o napisanie musicalu, który już zaczęłam, mogę skończyć za dwa, trzy lata, ja i Rick już coś napisaliśmy, więc zobaczymy.” wyznała wokalistka.

Numer z Laną Del Rey na okładzie będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych już 27 lutego. Okładkę L’Officiel możecie zobaczyć poniżej.