W końcu nadszedł ten czas! Lana Del Rey zapowiada singiel z nadchodzącego albumu Chemtrails Over the Country Club. Artystka podzieliła się teaserem teledysku oraz datą jego wydania. Klip ukaże się już 11 stycznia wraz z preorderem wydawnictwa.

Lana Del Rey sprawiła swoim sympatykom nielada niespodziankę. Wokalistka opublikowała zwiastun wideo do jej nadchodzącego singla, w którym wciela się w rolę wampira, a u jej boku widzimy wilka. Parę tygodni temu Del Rey podzieliła się scenami zza kulis teledysku ze swoimi odbiorcami za pośrednictwem Instagrama – od tamtego czasu oczekiwania i emocje wokół nadchodzącej ery nieustannie rosły. Po udostępnieniu zwiastunu na wszystkich swoich mediach społecznościowych, tagi takie jak „Lana” oraz „LanaIsComing” zaczęły trendować na Twitterze. Fani nie kryli swojego podekscytowania oraz nadziei wobec klipu.

Wcześniej Lana Del Rey zaprezentowała także utwór „Let Me Love You Like A Woman”, który miał być przedsmakiem nadchodzącej ery. Ponadto wystąpiła z nim także u Jimmy’ego Fallona – był to jej pierwszy występ telewizyjny od 8 lat. Być może artystka zdecyduje się na szersze promowanie swojej muzyki podczas kolejnego muzycznego rozdziału w swojej karierze.

Początkowo krążek miał ukazać się 5 września, jednak wokalistka konsekwentnie informowała swoich odbiorców, że data jest przesuwana – ostatecznie stanęło na tym, że premiera odbędzie się w marcu przyszłego roku. Ta informacja nie jest jednak pewna – wraz z preorderem dowiemy się kiedy dokładnie płyta trafi do sprzedaży oraz serwisów streamingowych. Według doniesień na krążku mają pojawić się utwory o tytułach takich jak „Dealer”, „Wild at Heart”, „Tulsa Jesus Freak”, „Dance ‚Til We Die”, „Breaking Up Slowly” z gościnnym udziałem Nikki Lae oraz „Not All Who Wander are Lost”, które można znaleźć za pośrednictwem aplikacji Shazam.

Dla sympatyków Lany Del Rey ciekawą pozycją na płycie z pewnością będzie Yosemite, które wcześniej miało znaleźć się na albumie Lust For Life z 2017 roku – artystka wielokrotnie wspominała o tej kompozycji i określała ją mianem ulubionej. Utwór nie znalazł się jednak na płycie.

LANA DEL REY Z PIERWSZYM WYSTĘPEM TELEWIZYJNYM OD 8 LAT! ZOBACZ „LET ME LOVE YOU LIKE A WOMAN” U JIMMY’EGO FALLONA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here