Po długich miesiącach oczekiwania Lana Del Rey w końcu potwierdza datę wydania swojego kolejnego albumu studyjnego. Chemtrails Over The Country Club swoją premierę będzie miało już 19 marca. Na albumie znajdzie się 11 utworów.

Początkowo krążek miał ukazać się 5 września, jednak wokalistka konsekwentnie informowała swoich odbiorców, że data jest przesuwana. W końcu sympatycy Del Rey otrzymali konkretną datę wraz z wydaniem teledysku do Chemtrails Over The Country Club – tytułowego utworu. Fani Lany okrzyknęli klip jednym z najlepszych w jej karierze, a wysokobudżetowa produkcja zgromadziła niemal 3 miliony wyświetleń na platformie Youtube w 24 godziny. Artystka napisała utwór wspólnie z Jackiem Antonoffem, a za reżyserię wideo odpowiada BRTHR. Piosenka jest zapowiedzią siódmego studyjnego albumu wokalistki.

Wcześniej Lana Del Rey zaprezentowała także utwór „Let Me Love You Like A Woman”, który miał być przedsmakiem nadchodzącej ery. Ponadto wystąpiła z nim także u Jimmy’ego Fallona – był to jej pierwszy występ telewizyjny od 8 lat. Być może artystka zdecyduje się na szersze promowanie swojej muzyki podczas kolejnego muzycznego rozdziału w swojej karierze.

Lana zaprezentowała także okładkę, tracklistę oraz datę wydania swojego kolejnego albumu. Znajdzie się na nim 11 utworów. W wywiadzie dla BBC wyjawiła, że White Dress będzie kolejnym singlem z wydawnictwa, natomiast nie ma jeszcze pomysłu na kolejny krążek – zwykle w momencie wydania albumu, miała gotowe już kilka utworów na następny. Ponadto Lana potwierdziła, że na płycie nie znajdziemy żadnych współprac.

Nie ulega wątpliwości, że wymagania wobec kolejnej płyty Del Rey są wysokie. Jest to następca świetnie przyjętego przez publikę oraz krytyków krążka Norman Fucking Rockwell, nominowanego do Grammy w kategorii Album Roku. Lana ponownie zdecydowała się na współpracę z Jackiem Antonoffem przy tworzeniu Chemtrails Over The Country Club – już 19 marca sprawdzimy czy była równie owocna jak przy tworzeniu poprzednika.

Tracklista albumu Chemtrails Over The Country Club: 

1. White Dress
2. Chemtrails Over The Country Club
3. Tulsa Jesus Freak
4. Let Me Love You Like A Woman
5. Wild At Heart
6. Dark But Just A Game
7. Not All Who Wander Are Lost
8. Yosemite
9. Breaking Up Slowly
10. Dance Till We Die
11. For Free

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here