Po oczekiwaniu fanów Lana Del Rey zapowiada kolejny krok ku nowej erze. Artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich odbiorców o premierze jej utworu – piosenka Arcadia ukaże się już w nadchodzącą środę.

Z pewnością Lana Del Rey dostarcza swoim sympatykom wielu pokładów nowej muzyki. Swobodnie stwierdzić, że jest jedną z najpłodniejszych artystycznie wokalistek obecnych na scenie muzycznej. Lana w tym roku wydała album Chemtrails Over The Country Club, a 20 maja trzy single – Blue Banisters, Wildflower Wildfire oraz Text Book.

Artystka podzieliła się także okładką swojego nowego wydawnictwa Blue Banisters. Została wykonana przez Neil Kruga, z którym Lana Del Rey wielokrotnie współpracowała. Wokalistka prezentuje się na niej w towarzystwie dwóch owczarków niemieckich.

Teraz Lana odkrywa kolejne karty dotyczące nowego albumu. Kolejny jego przedsmak poznamy już w środę za pośrednictwem utworu Arcadia. Dopisała, że mamy słuchać jej tak jak słuchaliśmy Video Games, czyli pierwszego, przełomowego numeru w karierze artystki, który zapewnił jej światową rozpozawalność. Według doniesień insiderów za produkcję najnowszego, nadchodzącego singla odpowiedzialny jest Drew Erickson znany ze współpracy m.in z Florence and the Machine.  Ma to być kompozycja grana na pianinie.

Jeden z utworów powstał także wraz z Mike Deanem, który potwierdził to podczas swojej transmisji na żywo. Na wydawnictwie może pojawić się także zapowiadany wcześniej utwór Dealer. Menadżer Lany zapewnia, że album ukaże się jeszcze w tym roku. Co więcej – może nie tylko jeden, a dwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here