lana Del Rey może świętować swój kolejny sukces.  Amerykańska wokalistka ze swoim najnowszym albumem „NFR!” zdobywa czołowe pozycje w oficjalnych zestawieniach sprzedażowych na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Nie budzi zatem zdziwienia fakt, że wokalistka poradziła sobie równie doskonale na naszym rodzimym podwórku.

Lana Del Rey nie zwalnia tempa. Jej nowy studyjny album ukazał się dokładnie 2 tygodnie temu. Związek Producentów Audio-Video jak co tydzień udostępnił oficjalne wyniki sprzedaży płyt w naszym kraju.  Najnowsze wydawnictwo Amerykanki „Norman Fucking Rockwell!” poradziło sobie bardzo dobrze i właśnie zadebiutowało na 4. miejscu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Pełne zestawienie znajdziecie TUTAJ.

Tym samym jest to już 5 album w karierze artystki, który zadebiutował w TOP5 zestawienia OLIS po „Born To Die”, „Ultraviolence”, Honeymoon” oraz „Lust for Life”. Przypomnijmy także, że poprzednie wydawnictwa gwiazdy debiutowały w Polsce kolejno na pozycjach numer 2, 1, 3 i 2.

Warto zazaczyć, że album „Norman Fucking Rockwell!” zdążył już także dotrzeć do TOP5 zestawienia najpopularniejszych krążków m.in. Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Francji, Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Włoszech, Nowej Zelandii, Belgii, Szwajcarii czy Holandii.

Wspólny singiel Lany Del Rey, Ariany Grande i Miley Cyrus „Don’t Call Me Angel” promujący ekranizację „Aniołki Charliego” znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Lana Del Rey z kolejnym dużym sukcesem! „NFR!” debiutuje na podium zestawienia Billboard Hot 200

TO JUŻ OFICJALNE! „NFR!” Lany Del Rey debiutuje na szczycie zestawienia UK Charts i wyrównuje rekord Taylor Swift!

Lana Del Rey opowiedziała o Arianie Grande, Miley Cyrus, Kanye i … Donaldzie Trumpie! „możliwość ekspresji smutku paradoksalnie dała mi więcej szczęścia”

Ariana Grande, Lana Del Rey i Miley Cyrus łączą siły. Zobacz teledysk do utworu „Don’t Call Me Angel”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here