lana Del Rey może świętować swój kolejny sukces. Wydany ponad tydzień temu album „Norman Fucking Rockwell!” spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów wokalistki oraz krytyków muzycznych i właśnie zadebiutował na podium zestawienia najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych.

Lana Del Rey nie zwalnia tempa. Właśnie poznaliśmy finalne wyniki sprzedaży albumów za zeszły tydzień. Jak podaje serwis HDD wydawnictwo „NFR!” właśnie zadebiutowało na podium amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się albumów w USA. Materiał zwiastowany m.in przez single „Doin Time”, „The Greatest” oraz „fuck it i love you” w pierwszym tygodniu od premiery sprzedał się w ilości 104 tys. sztuk co dało oficjalnie 3 miejsce w zestawieniu Billboard Hot 200. Znaczna część tej sumy – bo aż 66 tys. – pochodzi z tzw. sprzedaży tradycyjnej krążków, natomiast pozostała liczba pochodzi ze streamingu.

Tym samym jest to już 5 album w karierze artystki, który zadebiutował na podium zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Stanach Zjednoczonych po „Born To Die”, „Ultraviolence”, Honeymoon” oraz „Lust for Life”. Przypomnijmy także, że poprzednie wydawnictwa gwiazdy debiutowały w USA na przemian na pozycjach numer 1 i 2.

To nie koniec dobrych wiadomości dla Del Rey bowiem album „Norman Fucking Rockwell!” zdążył już także dotrzeć do TOP5 zestawienia najpopularniejszych krążków m.in. Wielkiej Brytanii (o czym informowaliśmy TUTAJ), w Szwecji, Niemczech, Włoszech, Nowej Zelandii, Belgii czy Holandii.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Lana Del Rey opowiedziała o Arianie Grande, Miley Cyrus, Kanye i … Donaldzie Trumpie! „możliwość ekspresji smutku paradoksalnie dała mi więcej szczęścia”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here