Lana Del Rey w sierpniu zeszłego roku wydała swój album studyjny „Norman Fucking Rockwell”, nominowany do nagrody Grammy w kategorii Album Roku, a już dzisiaj zapowiada wydanie kolejnego krążka. Premiera nowej płyty Lany Del Rey już 5 września!

W poście na swoim koncie na Instagramie artystka przyznała, że jej najnowszy album muzyczny nadchodzi już 5 września.

Dodała także, że napisała już 2 książki z poezją, a szczególnie w drugiej opisze swoje uczucia dotyczące tego co dzieje się w kulturze i jak publika przyjęła jej pierwsze dwa albumy, kiedy opisywała swoje przeżycia w związkach. Na jej nowej płycie także nie zabraknie jej refleksji na ten temat.

Obie książki z poezją także ukażą się w tym roku. Dochód zebrany ze sprzedaży tomików zostanie przekazany na rzecz rdzennych Amerykanów.

1 KOMENTARZ

  1. […] Lana Del Rey wydaje nowy album! Płyta ukaże się jeszcze … Lana Del Rey w sierpniu zeszłego roku wydała swój album studyjny „Norman Fucking Rockwell”, nominowany do nagrody Grammy w kategorii Album Roku, a już dzisiaj zapowiada wydanie kolejnego krążka. Premiera nowej płyty Lany Del Rey już 5 września! W poście na swoim koncie na Instagramie artystka przyznała, że jej najnowszy album muzyczny nadchodzi już 5 […] […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here