Lana Del Rey wydała dziś swoje pierwsze wydawnictwo od dwóch lat. I chociaż „Norman Fucking Rockwell” dopiero trafiło na półki sklepowe, artystka ogłosiła właśnie… pierwsze detale swojego następnego krążka.

Dwa lata minęły od ostatniego wydawnictwa Del Rey zatytułowanego „Lust For Life”. Dziś artystka wydaje swój kolejny krążek – „Norman Fucking Rockwell”, który promują single takie jak „Doin’ Time”, „The Greatest” czy „Fuck It, I Love You”. Fakt, że wokalistka dopiero co wydała swój premierowy album nie oznacza jednak, że fani będą musieli czekać długie lata na kolejne kompozycje od Lany. Artystka ogłosiła dziś… tytuł swojego następnego krążka.

Czuję, że to może być wydawnictwo-niespodzianka, w ciągu kolejnych 12 albo 13 miesięcy. Jestem bardzo podekscytowana. Nie chcę robić sobie przerwy.” wyznała gwiazda. Krążek ma nosić tytuł „White Hot Forever”.

Album składa się z 14 piosenek, z czego dwanaście z nich wyprodukował Jack Antonoff – odpowiedzialny za takie płyty jak „Reputation” Taylor Swift oraz nominowana do Grammy w kategorii Album Roku „Melodrama” od Lorde. Pozostałe dwie („The Next Best American Record” oraz „Bartender”) powstały we współpracy wokalistki z Rickiem Nowelsem, z którym artystka jest związana muzycznie od wielu lat. Teledyski do utworów znajdujących się na „Norman Fucking Rockwell” wyreżyserowali Chuck Grant („Mariners Apartment Complex”, „Venice Bitch”) oraz Rich Lee („The Greatest”, „Fuck It, I Love You”, „Doin’ Time”). Chuck jest także autorką okładki szóstego albumu studyjnego artystki, a prywatnie młodszą siostrą Del Rey.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here