wszystko wskazuje na to, że obiecany tomik poezji artystki ujrzy światło dzienne już wkrótce. Artystka dziś podzieliła się okładką wydawnictwa oraz szczegółami dotyczącymi „Violet Bent Backwards Over the Grass”.

Premiera wydawnictwa początkowo miała nastąpić 4 stycznia tego roku. Artystka przesunęła datę wydania audiobooku poezji – nadal pozostaje ona nieznana. Muzykę do albumu mówionego Del Rey przygotował Jack Antonoff, który wspólnie z wokalistką stworzył nominowany do Grammy w kategorii Album Roku krążek Norman Fucking Rockwell. O okładkę zadbała Erika Lee Sears. Oprócz tych informacji, Del Rey podzieliła się z publiką także jednym wierszem, który znajdzie się na wydawnictwie.

Zgodnie ze wcześniejszymi słowami Lany tomik poezji będzie można na być w kwocie 1 dolara amerykańskiego. Połowa dochodów ze sprzedaży zostanie przeznaczona na rzecz organizacji wspierających rdzennych Amerykanów. W skład albumu najprawdopodobniej będą wchodzić takie wiersze jak „What happened when i left you”, „The Land Of 1000 fires” a także „Past the bushes Cypress thriving”, które wcześniej wokalistka opublikowała na swoim Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here