Lana Del Rey prezentuje słuchaczom swoją kolejną płytę. Krążek składający się z piętnastu utworów miał wczoraj swoją światową premierę. Blue Banisters dostępne jest we wszystkich platformach streamingowych oraz w sklepach muzycznych.

Przedsmak ósmego albumu Del Rey usłyszeliśmy już wcześniej. Artystka wydała parę utworów z płyty w połowie tego roku, wprowadzając nas w klimat krążka Blue Banisters. W tym tygodniu zaprezentowała także alternatywną wersję wideo do utworu Arcadia.

Lana zaprezentowała także kilka innych alternatywnych okładek swojego albumu. Jedna z nich dostępna jest także stacjonarnie w naszym rodzimym Empiku. Przedstawia Lanę u boku ciągnika John Deere. Naturalnie zakupić można też także klasyczną okładkę z wokalistką u boku dwóch owczarków niemieckich.

Na płycie nie zabrakło starszych piosenek, także znanych wcześniej sympatykom Del Rey takich jak Wild On You – pod nową nazwą Nectar of the Gods oraz Dealer stworzone z Milesem Kanem doskonale rozpoznawalnym z The Last Shadow Puppets, które współtworzył z Alexem Turnerem. Usłyszymy także piosenkę Sweet Carolina, która powstała na wskutek połączenia sił Del Rey z jej siostrą oraz ojcem. Siostra Lany wielokrotnie współpracowała z nią artystycznie. Jest autorką wielu sesji zdjęciowych do magazynów, reżyserką teledysków oraz możemy zobaczyć ją w klipach do National Anthem oraz Ride nakręconych w 2012 roku.

Trzeba przyznać, że Lana Del Rey jest niezmiernie płodną artystką. To jej drugi album wydany w 2021 roku. Oprócz tego artystka zajmuje się także tworzeniem poezji. Niedawno zrezygnowała także ze swoich wszystkich social mediów. Jako jeden z powodów podała również liczbę projektów nad jakimi pracuje oraz to, że potrzebuje do tworzenia ich pełnej transparentności.

Następca wydanego w tym roku Chemtrails Over The Country Club jest już dostępny do publicznego odsłuchu.

Tracklista:

1. Text Book
2. Blue Banisters
3. Arcadia
4. Interlude – The Trio
5. Black Bathing Suit
6. If You Lie Down With Me
7. Beautiful
8. Violets for Roses
9. Dealer
10. Thunder
11. Wildflower Wildfire
12. Nectar of the Gods
13. Living Legend
14. Cherry Blossom
15. Sweet Carolina

LANA DEL REY PREZENTUJE TELEDYSK DO UTWORU BLUE BANISTERS. ZOBACZ KLIP JUŻ TERAZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here