Na kolejną płytę amerykańskiej wokalistki czekają miliony fanów na całym świecie. Siódmy studyjny krążek Lany Del Rey zatytułowany „Chemtrails Over the Country Club” według zapowiedzi ma zostać wydany jeszcze w tym roku. Natomiast wokalistka właśnie podzieliła się zwiastunem nowego singla, który ma ukazać się już wkrótce. 

Nowy album Lany Del Rey to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół premiery wydawnictwa. Sama wokalistka nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery i właśnie podzieliła się ekscytującą informacją. Amerykanka za pośrednictwem social mediów udostępniła minutową zapowiedź nowego singla zatytułowanego „TULSA JESUS FREAK”. NA ten moment nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące oficjalnej premiery wspominanego utworu, jednak należy przypuszczać iż najprawdopodobniej ukaże się już w najbliższych dniach. Wiadomo, że za produkcję utworu odpowiada ponownie Jack Antonoff, odpowiedzialny między innymi za poprzedni krążek Lany „Norman Fucking Fockwell!” oraz takie płyty jak „1989″ i „Reputation” czy „folklore” Taylor Swift oraz „Melodrama” Lorde. Natomiast reżyserem teledysku został brat wokalistki Charlie Grant.

Lana Del Rey w sierpniu zeszłego roku wydała album „Norman Fucking Rockwell”, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez fanów i krytyków wokalistki oraz nominowany do nagrody Grammy w kategorii Album Roku. Przypomnijmy, że artystka niedawno ogłosiła, że premiera nowej płyty nastąpi już 5 września, ogłaszając także jej oficjalny tytuł – „Chemtrails Over the Country Club”.

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here