Debiutancki album Lany Del Rey „Born To Die” spędził aż 100 tygodni na polskiej liście przebojów. Do tej pory nie dokonał tego żaden inny album międzynarodowego artysty. Lana zostaje pierwszą twórczynią w historii, która zdobyła to wyróżnienie.

Popularność Lany Del Rey w naszym kraju jest niekwestionowana. Artystka gościła już w naszym kraju na wszystkich festiwalach organizowanych przez Alter Art, na których była headlinerką, odwiedziła Polskę w 2013 w ramach trasy Paradise Tour oraz wystąpiła na zamkniętej imprezie Polacy z Werwą w 2012. Tym razem artystka zdobyła kolejne wyróżnienie za swój pierwszy studyjny album.

Born To Die królowało nie tylko na polskich listach przebojów. Warto wspomnieć, że krążek spędził ponad 300 tygodni w amerykańskim zestawieniu Billboard Hot 100. Był to trzeci album wydany przez wokalistkę, który osiągnął tak imponującą liczbę.

Ponadto ostatni album studyjny Chemtrails Over The Country Club zadebiutował na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się krążków w Polsce. To kolejne osiągnięcie artystki na naszej liście przebojów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here