Lana Del Rey po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Oprócz ostatnich informacji na temat nadchodzącego albumu wokalistki „Norman Fucking Rockwell”, udostępniła także piosenkę „Looking For America”, w której dzieli się swoimi przemyśleniami na temat strzelanin mających miejsce w Ameryce.

„Wróciłam wcześniej z Montecito z moim bratem tego poranka i poprosiłam Jacka Antonoffa, aby przyjechał do miasta, ponieważ mam w głowie piosenkę, którą chciałam napisać. Wiem, że nie jestem politykiem i nie próbuje być – przepraszam za posiadanie opinii, ale w świetle wszystkich masowych strzelanin, które miały na mnie wpływ chciałam wstawić wideo, które nasza inżynier nagrała 20 minut temu. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Śpiewam z miłością refreny, które nagrałam dzisiejszego poranka. Nazwę ten utwór „Looking For America”. – taki opis dodała artystka pod swoim postem na Instagramie, zamieszczając wideo.

Przypominamy, że kolejny krążek studyjny Lany Del Rey swoją premierę będzie miał 30 sierpnia bieżącego roku. Album jest już dostępny w przedsprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here