Pod postem Kanye Westa opublikowanym w serwisie Instagram zawrzało. Zdjęcie z czapką „Make America Great Again” i opisem wyrażającym uznanie dla obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych spowodowało liczne dyskusje. Sama Lana Del Rey stwierdziła, że warto zabrać głos w sprawie i zdecydowała się na krytykę rapera w komentarzu.

„To reprezentuje dobro, Ameryka znów staje się wszystkim. Nie będziemy czerpać dóbr od innych państw. Budujemy fabryki tutaj w Ameryce i tworzymy miejsca pracy. Będziemy zapewniać pracę wszystkim wolnym od więzień jak zniesiemy trzynastą poprawkę. Wiadomość wysłana z miłością”. – taki opis zamieścił Kanye West pod swoim postem.

Słowa te nie spodobały się Lanie Del Rey. Artystka opublikowała odważny komentarz pod wpisem Westa, w którym nie kryła swojej dezaprobaty dla jego wypowiedzi.

Trump zostając naszym prezydentem był stratą dla kraju, ale Twoje wsparcie wobec niego jest stratą dla kultury. Mogę tylko przypuszczać na jakim poziomie utożsamiasz się z jego osobowością. Iluzja wielkości, problemy z narcyzmem – żadne z nich nie byłyby punktem dyskusji, gdyby nie chodziło o człowieka kierującego naszym państwem.” rozpoczęła Del Rey. „Jeśli myślisz, że wspieranie mężczyzny, który twierdzi, że łapanie kobiety za krocze jest w porządku tylko dlatego, że jesteś sławny, wtedy potrzebujesz interwencji tak samo jak on – to coś czego wielu narcystów nie doświadczy, ponieważ nie ma żadnej wystarczającej pomocy dla nich. Wiadomość wysłana z obawą, która nigdy nie zostanie rozwiązana” dodała w dalszej części komentarza.

Warto dodać, że artystka wystąpiła na weselu Kim Kardashian oraz Kanyego Westa w 2014 roku. Ponadto utrzymuje dobre stosunki z rodziną Kardashian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here