Tematyka 10 sezonu popularnego serialu American Horror Story tworzonego przez Ryana Murphy’ego jak zwykle owiana jest tajemnicą. Fanom serii nie umknął jednak fakt osób, które twórca zaobserwował ostatnio na Instagramie – wśród grona zaledwie 13 obserwowanych kont znalazły się między innymi Lana Del Rey oraz Adele.

Od wielu sezonów fani zarówno serialu jak i samej Del Rey twierdzili, że artystka idealnie wpisuje się w mroczny i zagadkowy klimat American Horror Story. Część sympatyków liczyła na pojawienie się wokalistki w roli jednej z czarownic podczas poprzedniego sezonu Apocalypse, który wraca do fabuły i postaci z trzeciej odsłony serii dotyczącej sabatu. Niestety spotkali się z rozczarowaniem, a wszelkie pogłoski na temat pojawienia się Lany okazały się nieprawdziwe.

Fani twierdzą, że Ryan Murphy obserwuje jedynie osoby, z którymi współpracuje – w wąskim gronie trzynastu obserwowanych przez niego kont znajdziemy Sarah Paulson, pojawiającą się w każdej odsłonie AHS, Jamie Lee Curtis oraz Ariane Grande, które występowały w tworzonym przez niego serialu Scream Queens. Krążą również pogłoski o stworzeniu kolejnego sezonu tej serii.

Ponadto twórczość Lany Del Rey pojawiła się już w serialu. Jessica Lange, która wcieliła się w rolę Elsy Mars w czwartym sezonie zatytułowanym „Freak Show”, zaśpiewała utwór „Gods And Monsters”, pochodzący z repertuaru wokalistki w jednym z odcinków. Gwiazdy muzyki także pojawiają się na ekranie – Lady Gaga była w obsadzie zarówno piątego jak i szóstego sezonu. W „Hotelu” wokalistka miała jedną z głównych ról, wcielając się w postać Elizabeth Johnson – Hrabiny, natomiast w „Roanoke” wystąpiła jako gość specjalny w roli Scáthach.

Według ostatnich doniesień Ryana, produkcja serialu startuje w październiku. Sezony zwykle swoją premierę miały na przełomie września/października, lecz ze względu na panującą sytuację na świecie, została ona przesunięta. Pierwszy „trop” jaki umieścił na swoim instagramie to zęby jak szybko fani odkryli syreny. Motyw syren był jedną z plotek krążących wokół tematyki 10 sezonu – najprawdopodobniej ten typ okaże się strzałem w dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here