W życiu artystycznym Lany Del Rey ostatnio dużo się dzieje. Przed nami czeka wydanie jej kolejnego albumu studyjnego 22 października Blue Banisters, a sama artystka nadal pracuje nad wydawnictwem z coverami. Z dużym zaskoczeniem jej odbiorców spotkała się informacja o tym, że Lana dezaktywuje wszystkie swoje social media, którą podzieliła się na instagramowym profilu.

Nie da się ukryć, że Lana jest wyjątkową wokalistką na obecnym rynku muzycznym. Zwykle nie promuje swojej twórczości, nie spotkamy jej w amerykańskich śniadaniówkach ani nie usłyszymy jej wykonów w telewizji. Jej dyskografia jest bardzo bogata, a sama wokalistka ma kopalnię niewydanych utworów. Teraz przygotowuje się do wydania krążka Blue Banisters, a szczegóły związane z tym wydawnictwem możecie przeczytać w naszym wcześniejszym wpisie.

Dzisiaj Lana opublikowała na granie, w którym oznajmia, że będzie dezaktywować wszystkie swoje konta w social mediach.

Chciałabym Was poinformować, że jutro będziemy dezaktywować moje konta w social mediach. Dlatego, że mam wiele innych zainteresowań, projektów, które wymagają prywatności i transparentności. Oczywiście będę kontynuowała tworzenie tomików poezji, albumów ze słowem mówionym, wciąż jestem obecna. Kocham co robię. Jestem tutaj dla muzyki. (…) Dziękuję Wam bardzo za wsparcie, mam nadzieję, że nowy album będzie Wam się podobał. Są stare oraz nowe piosenki, stworzone także z osobami, z którymi współpracowałam w przeszłości. Dziękuje za wsparcie, doceniam to. Dziękuję, że kontynuujecie oglądanie mnie przez pryzmat mojej muzyki. (…) Teraz będę trzymać moje grono osób bliżej, rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania i będę tworzyć wiele płyt, a w między czasie żyć życiem – powiedziała Lana.

Konta artystki zostaną dezaktywowane jutro. Del Rey nie podzieliła się natomiast informacją czy kiedykolwiek jej social media wrócą oraz czy ona będzie obecna. Fani są dodatkowo zaskoczeni tym faktem, ze względu na to, że artystka w ostatnich dniach dzieliła się wieloma postami zarówno na Twitterze jak i na swoim Instagramie. Jak na razie wokalistka zdecydowanie ograniczy kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo mi smutno że Lana odeszła z social mediow. Mam nadzieję że wróci jeszcze w tym roku gdy wyda blue banisters 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here