Można się było spodziewać, że wspólny singiel Ariany Grande, Lany Del Rey i Miley Cyrus z miejsca podbije listy przebojów na całym świecie. Tymczasem amerykańskie gwiazdy mogą pochwalić się już pierwszym rekordem.

Przypomnijmy, że singiel „Don’t Call Me Angel” promujący nową ekranizację „Aniołków Charliego” zadebiutował w sieci w ubiegły piątek o 6 rano (czasu polskiego). Wspólny utwór jednych z największych gwiazd muzyki pop spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, a dotychczasowy sukces komercyjny kawałka również robi spore wrażenie.

Piosenka tuż po premierze znalazła się na 1 miejscu w kilkudziesięciu państwach na Itunes w tym w zestawieniu światowym. Nie gorzej poradził sobie teledysk, który w ciągu pierwszej doby dostępności zebrał pokaźną liczbę aż 21.5 mln odsłon w serwisie YouTube.

Równie imponujące są wyniki gwiazdorskiego trio w serwisie streamingowym Spotify. Kompozycja „Don’t Call Me Angel” zadebiutowała na 2. miejscu na liście najczęściej streamowanych aktualnie utworów na świecie generując prawie 6 milionów streamów (5.9 mln streamów). Warto zaznaczyć, iż rzecznicy Spotify właśnie potwierdzili nowy rekord. Z oficjalnych informacji wynika, że to największy debiut pod względem jakiejkolwiek żeńskiej kolaboracji muzycznej w historii w dziejach platformy streamingowej. Niemalże 2 miliony z tej liczby to wynik uzyskany w samych Stanach Zjednoczonych, gdzie  singiel debiutuje również na 2 miejscu na dziennej liście Spotify.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Ariana Grande, Lana Del Rey i Miley Cyrus łączą siły. Zobacz teledysk do utworu „Don’t Call Me Angel”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here