Krążące w sieci plotki okazały się być prawdziwe! Długo wyczekiwany efekt współpracy Lady Gagi i Ariany Grande ukaże się jeszcze przed wydaniem krążka „Chromatica”. Data premiery kawałka „Rain On Me” nie jest przypadkowa.

Po tygodniach spekulacji, wreszcie wiemy to oficjalnie. „Rain On Me”, czyli wspólny utwór Lady Gagi i Ariany Grande zostanie wydany jako drugi oficjalny singiel promujący krążek „Chromatica”. Piosenka będzie miała premierę w piątek, 22 maja, na tydzień przed wydaniem całego longplaya.

W wywiadzie udzielonym dla „PAPER”, Lady Gaga przyznała, że utwór to efekt konwersacji dwóch kobiet, które sporo przeszły, ale wciąż są wdzięczne za to, co otrzymują od losu.

„Usiadłyśmy z nią i rozmawiałyśmy o naszym życiu. Dwie kobiety rozmawiające o tym, jak iść dalej i jak być wdzięcznym za to, co robisz. (…) Tak, możesz żyć w wielkiej rezydencji i w tym samym czasie czuć się martwym, pochowanym” – powiedziała.

Data wydania piosenki nie jest przypadkowa. Singiel „Rain On Me” ukaże się w trzecią rocznicę zamachu, do którego doszło podczas koncertu Ariany w Manchesterze. Szósty album studyjny Lady Gagi trafi natomiast do sprzedaży 29 maja. Na krążku znajdą się jeszcze utwory z BLACKPINK i Eltonem Johnem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#RAINONME WITH @ARIANAGRANDE ⛈ FRIDAY 5/22, MIDNIGHT ET WORLDWIDE

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here