Amerykańska wokalistka została główną gwiazdą najnowszego wydania magazynu „ELLE”. W udzielonym Oprah Winfrey wywiadzie, Lady Gaga wypowiedziała się na temat doniesień, które rozgrzewały opinię publiczną w jej kontekście.

Lady Gaga nie przestaje promować swojej linii Haus Laboratories. Wokalistka pojawiła się na okładce grudniowego wydania prestiżowego magazynu modowego „ELLE”. Poza fantastyczną sesją zdjęciową autorstwa norweskiego fotografa Sølve Sundsbø, wewnątrz numeru znalazł się również zapis rozmowy, jaką gwiazda odbyła z Oprah Winfrey. Dziennikarka nie mogła nie zapytać o plotki dotyczące romansu artystki z jej filmowym partnerem – Bradleyem Cooperem. Po roli w filmie „Narodziny Gwiazdy” i intymnym występie z „Shallow” na gali Oscarów 2019, media plotkarskie rozpisywały się o tym, że Lady Gaga znalazła miłość u boku popularnego aktora.

„Szczerze mówiąc, media są bardzo głupie. Stworzyliśmy historię miłosną. Dla mnie, jako performerki i aktorki, ważne było, by ludzie uwierzyli, że rzeczywiście się zakochaliśmy. Chcieliśmy, by ludzie poczuli tę miłość na gali rozdania Oscarów. Chcieliśmy, by przedostała się przez obiektyw kamery do każdego z telewizorów, na których była oglądana. Ciężko nad tym pracowaliśmy, całymi dniami. Odwzorowaliśmy wszystko – to było przedstawienie” – wyjaśniła.

W trakcie rozmowy, Oprah Winfrey sięgnęła pamięcią do 2010 roku, kiedy to Lady Gaga zszokowała wszystkich, przychodząc na galę MTV Video Music Awards w sukience z mięsa. Zapytana o powody takiego działania, odpowiedziała:

„Nie sądziłam, że to będzie tak szokujące, jak było. To cała ja. Mam coś w rodzaju ekscentrycznego umysłu, więc pomyślałam sobie, że to oczywiście ma sens. Pojawię się, by złożyć własne oświadczenie w sprawie polityki „Nie pytaj, nie mów” [zabraniającej każdemu członkowi środowiska LGBT+ odbywania służby w Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych]. Poszłam na to wydarzenie z żołnierzami, których wyrzucono z armii za bycie wyoutowanymi, bądź odkrycie ich. Moim zdaniem, jeśli chcesz poświęcić życie za kraj, jakie znaczenie ma twoja orientacja seksualna lub płeć? To było coś w rodzaju apelu „Ciało jest ciałem”, główna intencja założenia sukienki z mięsa. Dla mnie, nie było to szokujące, ale było takie dla świata”.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Lady Gaga nie wypowiedziała się na temat swojej nowej muzyki. Podzieliła się jednak odkryciem, iż jej misją życiową jako gwiazdy popu nie jest już wprawianie publiczności w osłupienie.

„Po stworzeniu „Narodzin Gwiazdy”, współpracy z Bradleyem i wygraniu Oscara, powiedziałam sobie: „Masz znacznie większą misję na tym świecie, niż przerażanie ludzi. Twoim zadaniem jest dawać ludziom miłości poprzez twoją sztukę, która ich podnosi” – wyznała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

On the cover of @elleusa in @hauslabs, interviewed by @oprah about mental health and the importance of kindness in the world 💋

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Wyświetl ten post na Instagramie.

💕

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here