Fani Lady Gagi już od dłuższego czasu czekają na kolejny studyjny krążek wokalistki, a co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki na temat premierowego materiału gwiazdy. Okazuje się, że do współpracy nad albumem Lady Gaga zatrudniła kolejne utytułowane nazwiska producenckie.


Lady Gaga ostatnio ciężko pracuje nad dużą ilością nowej muzyki. Od kilku miesięcy w sieci pojawiają się kolejne doniesienia – mniej lub bardziej wiarygodne – na temat statusu prac Amerykanki nad następcą wydanego w 2016 roku krążka „Joanne”. Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat współpracy artystki z SOPHIE odpowiadającą m.in. za utwory Madonny, Charli XCX czy MO. Producentka zapytana o to czy plotki na temat jej współpracy z Gagą są prawdą, czy też nie, pośrednio przekazała fanom dobre wieści, tym samym potwierdzając współpracę z wokalistką.

„Tak (…) mam na myśli, cokolwiek” powiedziała. „Obecnie pracuję nad wieloma różnymi rzeczami, jeśli wyjdzie to fajnie, ale nigdy tego nie wiesz. Mogę powiedzieć, że [Gaga] jest fajną osobą.” podsumowała swoją wypowiedź SOPHIE.

BloodPop, twórca przebojów m.in. Justina Biebera, który również współpracuje z Gagą nad jej nowymi utworami, sam zasugerował perspektywę współpracy ze wspomnianą SOPHIE. 

Przypomnijmy, że od premiery piątego studyjnego wydawnictwa 32-latki minęły już prawie dwa lata. Ostatnia era nie osiągnęła tak dużego sukcesu komercyjnego jak poprzednie wydawnictwa, jednak wygenerowała takie przeboje jak „Perfect Illusion” oraz „Million Reasons”.

Wypowiedź SOPHIE możecie zobaczyć poniżej.

James Harness on Twitter

@bloodpop …… don’t play games!! This would be too good.

BloodPop® on Twitter

@JamesHarness Wink 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here