To z pewnością fatalne wieści dla wielu polskich fanów Lady Gagi. 31-letnia wokalistka oficjalnie potwierdziła, że jest zmuszona odwołać 10 ostatnich koncertów z trasy koncertowej ‚Joanne World Tour’.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Kilka godzin temu na mediach społecznościowych ukazały się oficjalne oświadczenia teamu wokalistki oraz samej artystki, w których potwierdzono, że z uwagi na zły stan zdrowia Gagi 31-letnia piosenkarka jest zmuszona przerwać trasę ‚Joanne World Tour’. Wokalistka cierpi na fibromialgię, czyli przewlekłą chorobę wywołującą ból całego ciała.

Niestety, Lady Gaga doznaje ciężkiego bólu, który poważnie wpłynął na jej możliwość występowania. W konsekwencji Live Nation i Lady Gaga muszą anulować finałowe 10 koncertów europejskiej części Joanne World Tour. Zeszłej nocy, z silnym wsparciem ze strony zespołu medycznego, Lady Gaga podjęła ciężką decyzję, aby natychmiast zakończyć serię koncertów. Jest jej ekstremalnie przykro i jest głęboko zasmucona tym, że nie może wystąpić dla swoich europejskich fanów, którzy tak cierpliwie na to czekali.” można przeczytać w oświadczeniu. „Jest pod opieką specjalistów medycznych, którzy z nią pracują, aby w przyszłości mogła występować dla swoich fanów.”

Jednocześnie zostało opublikowane krótkie oświadczenie 31-latki, w którym wokalistka wyraża swój smutek z powodu zaistniałej sytuacji.

Jestem zdewastowana, nie wiem jak to opisać. Wiem jednak, że jeśli tego nie zrobię, nie będę w zgodzie ze słowami albo znaczeniem mojej muzyki. Mój team medyczny wspiera mnie w decyzji, aby pozostać i dochodzić do siebie w domu. Anulujemy 10 ostatnich show z Joanne World Tour. Kocham te koncerty bardziej niż cokolwiek innego, kocham Was, ale to jest poza moją kontrolą. Londyn, Manchester, Zurych, Koln, Sztokholm, Kopenhaga, Paryż, Berlin. I Rio. Obiecuję, że do Was wrócę, ale teraz, muszę postawić siebie jako pierwszą. Kocham Was, zawsze. XX Gaga” napisała wokalistka.