Wydaje się już pewne, że utwór „911” został wybrany jako trzeci singiel promujący album „Chromatica”. Lady Gaga potwierdziła tę informację w wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi Billboard.

Lady Gaga nie przestaje, a właściwie dopiero rozpoczyna promocję wydanego w maju tego roku krążka „Chromatica”. Po występie na gali MTV Video Music Awards przyszedł czas na kolejne wywiady i projekty. Artystka pojawiła się na okładce najnowszego numeru magazynu Billboard. W obszernym wywiadzie przyznała, że miesiącami przygotowywała się do nowej ery, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany. Lady Gaga nie rozpoczęła nawet prób do swojego nowego tournee.

Najważniejszą, a zarazem najbardziej radującą informacją dla wszystkich Little Monsters będzie z pewnością ta, że Lady Gaga wybrała kolejny singiel z płyty. Co więcej, nakręciła do niego teledysk. Wideo do „911” miało powstać w sierpniu. Nieznana pozostaje data jego premiery. Plotki mówią o tym, że ma się on pojawić w piątek, 18 września. Radzimy jednak podchodzić do tej informacji z dystansem.

Lady Gaga i Ariana Grande razem na scenie MTV VMA. Wokalistki po raz pierwszy wykonały przebój „Rain On Me”

Billboard wybrał 100 artystów z najlepszymi teledyskami. W TOP 10 Lady Gaga, Madonna i Beyonce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here