Można się było spodziewać, że po tak świetnym przyjęciu filmu „Narodziny Gwiazdy” Lady Gaga otrzyma wiele propozycji zagrania w innych produkcjach. Według najnowszych doniesień, sam Ridley Scott zaangażował ją do filmu o morderstwie wnuka założyciela marki Gucci.

W oczekiwaniu na premierę szóstego albumu studyjnego Lady Gagi, fani gwiazdy mają kolejny powód do radości. Jak podają amerykańskie media, artystka wystąpi w filmie Ridleya Scotta. Legendarny reżyser zdecydował się wrócić do projektu, którego realizację rozpoczął ponad 10 lat temu. Fabuła filmu ma opierać się na historii morderstwa wnuka założyciela popularnej na całym świecie marki odzieżowej – Gucci. Lady Gaga ma wcielić się w nim w rolę Patrizii Reggiani – byłej żony Maurizio Gucciego, którą oskarżono o zlecenie zastrzelenia go na schodach jego własnego biura w Mediolanie w 1995 roku. Kobieta została skazana na 29 lat więzienia, ale w 2016 roku, po 18 latach, wyszła na wolność.

Według wielu źródeł, Ridley Scott od lat zafascynowany jest historią rodziny Gucci, a od dziesięciu przymierzał się do stworzenia o niej filmu. Początkowo, rolę Patrizii miała otrzymać legenda kina – Angelina Jolie.

Lady Gaga zdradziła tytuł nowego singla? Teorie spiskowe fanów zaskakują!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here