Ta informacja z pewnością zaskoczy dużą część fanów amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi. Jak donosi portal ‚Vital Vegas’ 31-letnia artystka właśnie podpisała kontrakt na serię koncertów w jednym z hoteli w Las Vegas. 

Serwis internetowy VitalVegas.com opublikował dzisiaj informację wskazującą na to, że wykonawczyni przeboju ‚Million Reasons’ już wkrótce dołączy do grona gwiazd, które mogą podziwiać widzowie zatrzymujący się w Las Vegas. Wedle nieoficjalnych jeszcze wieści przekazanych przez portal MGM Resorts właśnie podpisało kontrakt z Lady Gagą na występy w Park MGM. VV wskazuje, iż umowa podpisana przez gwiazdę obejmuje 50 występów i opiewa na kwotę  100 milionów dolarów amerykańskich.

Z wiarygodnego źródła wiemy, że Lady Gaga podpisała kontrakt na serię 50 koncertów w Las Vegas. Kwota, którą piosenkarka otrzyma będzie oczywiście oszałamiająca. Nasze źródła donoszą, że za 50 koncertów Gaga otrzyma zdumiewającą kwotę w wysokości 100 milionów dolarów” donosi Vital Vegas.

Warto zaznaczyć, iż Gaga kilka dni temu była widziana właśnie w Las Vegas, gdzie dała kolejny koncert w ramach trasy Joanne World Tour. Artystka widziana była również podczas występu Lionela Richie w jednym z tamtejszych hoteli.

W Las Vegas, gdzie jestem taka szczęśliwa. W samym sercu showbiznesu kochanie!” napisała wówczas gwiazda.

Informacja o rezydenturze gwiazdy w Las Vegas na ten moment nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona. VV wskazuje jednak, iż jeszcze w tym tygodniu ma zostać wydane oficjalne oświadczenie przedstawicieli MGM Resorts w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here