A jednak. Lady Gaga właśnie oficjalnie potwierdziła wczorajsze plotki o tym, że już wkrótce stanie się kolejną muzyczną rezydentką Las Vegas. 

Przypomnijmy, że wczoraj serwis internetowy VitalVegas.com opublikował informację wskazującą na to, że wykonawczyni przeboju ‚Million Reasons’ już wkrótce dołączy do grona gwiazd, które mogą podziwiać widzowie zatrzymujący się w Las Vegas. Wedle nieoficjalnych jeszcze wieści przekazanych przez portal MGM Resorts podpisało kontrakt z Lady Gagą na występy w Park MGM. VV wskazywało także, iż umowa podpisana przez gwiazdę obejmuje 50 występów i opiewa na kwotę  100 milionów dolarów amerykańskich. Teraz krążące plotki zostały potwierdzone przez samą zainteresowaną.

Lady Gaga wrzuciła na swój Instagram zdjęcia opatrzone podpisami niepozostawiającymi żadnych złudzeń – wokalistka to kolejna gwiazda, która dołączy do muzycznej sceny Las Vegas.

Plotki są prawdziwe!!!! Będę dziewczyną Las Vegas” napisała piosenkarka. „Dziękuję Richard, Bill i Chris za spełnienie moich marzeń! Zostałam stworzona dla tego miasta, i już się nie mogę doczekać – rozświetlimy Park Theater jak nigdy wcześniej!”

Posty Gagi na temat muzycznej rezydentury w Las Vegas znajdziecie poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here