Europejska część trasy Lady Gagi Joanne World Tour zostaje odwołana i najprawdopodobniej przełożona na początek 2018 roku – taką informację podał dziś organizator koncertów wokalistki Live Nation.

Lady Gaga miała odwiedzić Europę w ramach trasy promującej wydany w ubiegłym roku album już 21 września. Pierwszy koncert miał się odbyć w Barcelonie. Artystka planowała występy w Hiszpanii, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii i Szwecji. Finał trasy zaplanowano na 28 października w Kolonii.

Niestety, ze względu na stan zdrowia Lady Gagi, koncerty zostały odwołane i najprawdopodobniej przełożone na 2018 rok. Lady Gaga cierpli z powodu bólu fizycznego, który nie pozwala jej występować na scenie. Pozostaje pod opieką lekarzy, którzy zalecili jej przerwę w koncertowaniu.

Gaga wyraziła swój żal z powodu odwołania europejskiej części trasy i nie może się doczekać spotkań ze swoimi fanami. Rehabilitację zaplanowano na kolejnych siedem tygodni – wokalistka musi uporać się z dolegliwościami sprzed lat, ale także z nowymi schorzeniami.

Lady Gaga chce dać swoim fanom najlepszą wersję swojego show, nad którym pracowała od miesięcy. Przesyła miłość wszystkim Little Monsters w Europie i dziękuje za wsparcie i zrozumienie.

Organizator prosi wszystkich fanów o zachowanie biletów na koncerty w ramach Joanne World Tour i czekanie na dalsze informacje. Live Nation pracuje aktualnie nad znalezieniem nowych dat koncertów Lady Gagi. Druga część północnoamerykańskiej trasy wokalistki, której rozpoczęcie zaplanowano na 6 listopada, póki co pozostaje bez zmian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here