Już tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery albumu „Chromatica”. W najnowszym wywiadzie, Lady Gaga zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się na wcześniejsze rozpoczęcie nowej ery, kiedy dowiedziała się, że singiel „Stupid Love” wyciekł do sieci.

Pamiętacie, jak w sieci pojawił się wyciek kawałka „Stupid Love”? Wielu fanów Lady Gagi myślało wówczas, że zdarzenie to sprawi, iż ich idolka szybciej wypuści oficjalną wersję, bądź całkowicie zmieni brzmienie swojego kolejnego singla. Tak się jednak nie stało. Lady Gaga zaprezentowała bowiem „Stupid Love” dopiero 28 lutego 2020 roku w wersji dobrze znanej już internautom, którzy skusili się na przesłuchanie piosenki z nielegalnego źródła. W wywiadzie dla „Paper”, gwiazda zdradziła, dlaczego nie podjęła decyzji o natychmiastowym zaprezentowaniu numeru na swoich kanałach.

„Gaga doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że „Stupid Love” wyciekło w styczniu, na długo przed nakręceniem teledysku lub zaplanowaniem daty jego premiery. Żartuje, że gdy hakerzy docierają do jej materiału, zwykle wypuszczają jej ulubiony kawałek, co stanowi potwierdzenie decyzji o wybraniu go na lead singla, tym razem w erze „Chromatica”. Wielu fanów myślało, że Gaga podejmie szybkie akcje, ale nie była ona zainteresowana wypuszczeniem czegoś na wpół upieczonego” – można przeczytać w wywiadzie.

„Minęła chwila, a ja i mój menedżer Bobby zastanawialiśmy się, czy zmieniać singiel. Właśnie byliśmy po spędzeniu długich miesięcy na rozwijaniu konceptu teledysku i choreografii. Powiedziałam nie. Wiesz dlaczego? Ponieważ ta piosenka, kiedy jest zmiksowana i stworzony jest do niej wizualny obrazek, gdy te wszystkie rzeczy, o których mówię, zejdą się na raz, będzie to dzieło sztuki, nad którego powstaniem pracuję. Nie żaden wyciek” – oznajmiła Lady Gaga.

LADY GAGA POTWIERDZA MOCNY DUET Z WOKALISTKĄ POP: „TO ROZMOWA DWÓCH KOBIET O TYM, JAK IŚĆ DALEJ I BYĆ WDZIĘCZNYM ZA TO, CO ROBISZ”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here