Po wielu miesiącach oczekiwań, Lady Gaga zaprezentowała w końcu pierwszą zapowiedź jej szóstego krążka w postaci singla „Stupid Love”. W najnowszym wywiadzie, gwiazda zdradziła też kilka szczegółów odnośnie LG6, którego prawdopodobny tytuł to „Chromatica”.

Singiel „Stupid Love” wciąż utrzymuje się na samym szczycie notowania iTunes w Stanach Zjednoczonych, a Lady Gaga podgrzewa i tak gorącą już atmosferę związaną z premierą jej długo wyczekiwanego, szóstego albumu studyjnego. W rozmowie z DJ-em Zane Lowem z Apple Music, artystka zdradziła, co odróżnia jej nadchodzące wydawnictwo od wydanego w 2016 roku krążka „Joanne” oraz zapowiedziała, że znajdzie się na nim wiele potencjalnych hitów.

„Zdecydowanie będziemy tańczyć! Włożyłam całe swoje serce, cały ból, wszystkie wiadomości z innej sfery, o których słyszę… To co powiedzieli, abym przekazała światu, włożyłam w muzykę, która wierzę, że będzie służyła zabawie, w pełni energetyczna. Chcę, żeby ludzie tańczyli i czuli się szczęśliwi. Chciałabym wydać muzykę, którą usłyszy duża część świata, która stanie się częścią codziennego życia ludzi i zapewni im radość każdego dnia. (…) W przypadku „Joanne”, skupiłam się artystycznie na tworzeniu czegoś, co tworzyło spójny koncept. Album dla mojego ojca, opowiadający o traumie mojej rodziny, album na temat tego, jak generalnie przekazujemy sobie rzeczy” – przyznała.

Według E! News, najnowszy album artystki ma nosić tytuł „Chromatica” i zawierać dwanaście utworów. Tyle, ile znajduje się na podstawowej palecie barw. „Stupid Love” miałoby reprezentować kolor różowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here