Fani Lady Gagi już od dłuższego czasu czekają na kolejny studyjny krążek wokalistki, a co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki na temat premierowego materiału gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, iż gwiazda już wkrótce może rozpocząć nową muzyczną erę w swojej karierze.

Nowy solowy album Lady Gagi to jedna z najbardziej gorących i wyczekiwanych płyt, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół jej premiery. Sama wokalistka nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół nowej muzycznej ery i od wielu miesięcy za pośrednictwem mediów społecznościowych daje do zrozumienia, że ciężko pracuje nad sporą ilością nowej muzyki m.in. wrzucając enigmatyczne posty czy zdjęcia.

Od dawna w sieci pojawiają się kolejne doniesienia – mniej lub bardziej wiarygodne – na temat statusu prac Amerykanki nad następcą wydanego w 2016 roku krążka „Joanne”. Według nieoficjalnych informacji krążących w sieci, które bazują na rzekomej wypowiedzi szefa francuskiego oddziału wytwórni Universal Music piosenkarka już w październiku ma w planach wydać lead-singiel zwiastujący nowy album. Lady Gaga także ostatnio podzieliła się z fanami za sprawą social mediów zdjęciem ze studia nagraniowego, które podpisała wymownie „muzyka”.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat współpracy artystki z SOPHIE odpowiadającą m.in. za utwory Madonny, Charli XCX czy MO. Producentka zapytana o to czy plotki na temat jej współpracy z Gagą są prawdą, czy też nie, pośrednio przekazała fanom dobre wieści, tym samym potwierdzając współpracę z wokalistką.

„Tak (…) mam na myśli, cokolwiek” powiedziała. „Obecnie pracuję nad wieloma różnymi rzeczami, jeśli wyjdzie to fajnie, ale nigdy tego nie wiesz. Mogę powiedzieć, że [Gaga] jest fajną osobą.” podsumowała swoją wypowiedź SOPHIE.

BloodPop, twórca przebojów m.in. Justina Biebera, który również współpracuje z Gagą nad jej nowymi utworami, sam zasugerował perspektywę współpracy ze wspomnianą SOPHIE. Potwierdzony jest również fakt współpracy amerykańskiej wokalistki z takimi utytułowanymi producentami jak Burns, Mark Ronson, Diplo, Boys Noize i współautorem wielkiego przeboju „Shallow” Anthony’ego Rossomando.

Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone oficjalnie przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę.

Przypomnijmy, że od premiery piątego studyjnego wydawnictwa 33-latki minęły już prawie 3 lata. Ostatnia era nie osiągnęła tak dużego sukcesu komercyjnego jak poprzednie wydawnictwa, jednak wygenerowała takie przeboje jak „Perfect Illusion” oraz „Million Reasons”. Natomiast soundtrack do filmu z udziałem wokalistki „A Star is Born” okazała się bestsellerem i wygenerował międzynarodowy hit „Shallow”, który dotarł m.in. do 1 miejsca Billboard Hot 100.

https://twitter.com/JamesHarness/status/1012082702890209280/photo/1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here