Amerykańska wokalistka ma powody do świętowania. Jej singiel „Shallow” nagrany we współpracy z Bradleyem Cooperem na potrzeby filmu „Narodziny gwiazdy” dotarł właśnie do 1. miejsca na liście HOT 100 Billboardu, natomiast krążek ze ścieżką dźwiękową znalazł się na szczycie listy TOP 200 Albums.

Rok 2019 to zdecydowanie jeden z najlepszych okresów w twórczości Lady Gagi. Po zdobyciu prestiżowych nagród za utwór „Shallow”, takich jak m.in. Złoty Glob, Grammy oraz Oscar, przyszedł czas na kolejne wyróżnienie. Singiel oficjalnie zdetronizował kawałek Ariany Grande „7 Rings” i znalazł się na 1. miejscu notowania HOT 100 Billboardu, awansując z 21. miejsca. Jest to czwarty w karierze kawałek wokalistki, któremu się to udało, natomiast pierwszy w przypadku Bradleya Coopera. Popularnością cieszy się również cały krążek „A Star Is Born (Soundtrack)”, który z miejsca trzeciego w zeszłym tygodniu powrócił na sam szczyt zestawienia TOP 200 Albums. To pierwszy raz w historii, kiedy Lady Gaga równocześnie okupuje szczyty obu najważniejszych rankingów.

W osiągnięciu takiego wyniku zapewne pomógł występ artystów podczas gali rozdania Oscarów, gdzie wspólnie zaśpiewali „Shallow”. Do tej pory, wideo z zarejestrowanym wykonaniem singla obejrzano ponad 30 milionów razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here