O taki powrót Gagi zdecydowanie chodziło. Soundtrack do filmu „Narodziny Gwiazdy” i singiel „Shallow” nagrane z Bradleyem Cooperem blokują konkurencję i znajdują się na najwyższych pozycjach rankingów sprzedaży. Kilka dni temu sama artystka pojawiła się na szczycie listy Billboard Artist 100.

Nawet gorące premiery takie jak: „Taki Taki” i „Money” nie zdołały przebić się przez barierę „Shallow”, które już od dłuższego czasu plasuje się na pierwszej pozycji amerykańskiego i światowego iTunes. Utwór również z dnia na dzień wchodzi wyżej na rankingach Billboardu oraz krajowych Top Hits na Spotify.
Warto wspomnieć, że kilka dni temu trzy piosenki z krążka zostały zgłoszone do nominacji do Oscarów w kategorii „Best Original Song”. Czy się udało dowiemy się z początkiem stycznia

Lady Gaga ostatnio dołączyła do Adele i Taylor Swift i stała się jedną z trzech kobiet, które spędziły przynajmniej miesiąc są #1 na liście Billboard Artist 100. Piosenkarka również została pierwszą kobietą, która spędziła ponad tydzień na szczycie Billboard 200 w bieżącym roku. Nie zapominajmy o Bradleyu Cooperze, który kolejny tydzień jest zamykającym podium Billboard 200.

Warto przypomnieć, że krążek, który zadebiutował piątego października w pierwszy tygodniu osiągnął sprzedaż w ilości 231 tysięcy egzemplarzy. Osiągając szczyt zestawienia Billboard 200 jednocześnie Lady Gaga stała się pierwszą artystką w Stanach Zjednoczonych z piątym albumem na szczycie tej listy. Wcześniej zrobiła to z „Joanne”, „Cheek To Cheek”, „ARTPOP” i „Born This Way”. Jest to również pierwszy album na pierwszym miejscu Bradleya Coopera. Album jest również pierwszym soundtrackiem od ponad trzech lat, który zadebiutował tak wysoko listy. Ostatnim, który pojawił się na podium to soundtrack „50 twarzy Greya” debiutujący na drugiej pozycji.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here