Nowy singiel Kylie Minogue ukaże się jeszcze w tym tygodniu. Wczoraj australijska gwiazda potwierdziła tytuł i datę premiery swojego nadchodzącego singla. Tymczasem już teraz znana jest pełna tracklista jej kolejnego albumu – ‚Golden’.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Przypomnijmy, że pierwszym singlem z ‚Golden’ został kawałek ‚Dancing’, którego oficjalną premierę zaplanowano na najbliższy piątek, tj. 19 stycznia.

„#Lovers, odliczanie się zaczyna… #Dancing, pierwszy singiel z mojego nowego albumu #Golden ukaże się w ten pitek. When I go out, I wanna go out #DANCING!” napisała na swoim Twitterze Kylie.

Tymczasem Australijka opublikowała przed chwilą kompletną tracklistę swojego nadchodzącego albumu ‚Golden’. Na nowym krążku Kylie znajdzie się łącznie 12-naście premierowych kompozycji. Pełny spis utworów możecie znaleźć poniżej.

Już od kilku miesięcy mówiono o tym, że 49-letnia gwiazda w pierwszej części 2018 roku wyda swój czternasty studyjny album. Wokalistka kilka dni temu na swoim Twitterze oficjalnie potwierdziła krążące w sieci plotki o nadchodzącej erze.

#Lovers…. To prawda. Mamy przed sobą ZŁOTE czasy!!! Nie mogę się doczekać premiery mojej nowej muzyki.” napisała Kylie.

Zapowiedź singla ‚Dancing’ znajdziecie poniżej.