Rok 2020 z pewnością będzie należał do ekscytujących dla wszystkich fanów Kylie Minogue. Australijska wokalistka właśnie potwierdziła pierwsze szczegóły swojej kolejnej płyty.

Już od kilku miesięcy mówiono o tym, że 52-letnia gwiazda w drugiej części 2020 roku wyda swój 15 studyjny album. Wokalistka kilka godzin temu w serwisach społecznościowych potwierdziła krążące w sieci plotki o nadchodzącej erze.

Premiera najnowszego tanecznego wydawnictwa Kylie Minogue zatytułowane „Disco” została zaplanowana na 6 listopada bieżącego roku. Według nieoficjalnych jeszcze informacji lead-singiel z projektu ukaże się jeszcze w tym tygodniu tj. 23 lipca – prawdopodobny tytuł kawałka to „Say Something”. W sieci udostępniona została również oficjalna okładka nowego muzycznego dziecka artystki.

Przypomnijmy, że dyskografię artystki zamyka wydany w 2018 roku album „Golden”, który okazał się być umiarkowanym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Australii. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „Dancing” czy „Stop Me from Falling”. Natomiast w ubiegłym roku ukazała się składanka największych przebojów gwiazdy zatytułowana „Step Back In Time: The Definitive Collection”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here