Na ten dzień czekali wszyscy fani Kylie Minogue. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany nowy studyjny album australijskiej wokalistki zatytułowany „Disco”. Jednocześnie jest to pierwszy krążek od czasu „Golden” wydanego w 2018 roku. 

Kylie Minogue to bez wątpienia jedno z najbardziej znanych nazwisk na międzynarodowej scenie popowej, która przez lata wypracowała sobie status prawdziwej ikony. Wokalistka na przestrzeni kilku dekad wygenerowała szereg ponadczasowych hitów m.in. „‚Can’t  Get You Out of My Head” i „All the Lovers”.

Nowy longplay Kylie to następca dobrze przyjętej, eksperymentalnej płyty „Golden” sprzed 2 lat. Kolejny studyjny album w karierze artystki został zatytułowany „Disco” i na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Warner Records. Na albumie znalazło się łącznie 12 premierowych utworów, w tym singlowe „Say Something” oraz „Magic”. Natomiast rozszerzona wersja wydawnictwa zawiera cztery dodatkowe kompozycje. Premierowy materiał to także powrót do korzeni wokalistki, która po eksperymencie z muzyką country, tym razem romansuje z tanecznymi dźwiękami muzyki disco sprzed kilku dekad.

Przypomnijmy, że dyskografię artystki zamyka wydany w 2018 roku album „Golden”, który okazał się być umiarkowanym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Australii. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „Dancing” czy „Stop Me from Falling”. Natomiast w ubiegłym roku ukazała się składanka największych przebojów gwiazdy zatytułowana „Step Back In Time: The Definitive Collection”.

Oficjalną tracklistę i pełny odsłuch krążka znajdziecie poniżej.

1. Magic
2. Miss A Thing
3. Real Groove
4. Monday Blues
5. Supernova
6. Say Something
7. Last Chance
8. I Love It
9. Where Does The DJ Go?
10. Dance Floor Darling
11. Unstoppable
12. Celebrate You
13. Till You Love Somebody
14. Hey Lonely
15. Fine Wine
16. Spotlight

Kylie Minogue prezentuje kolejną zapowiedź ery „Disco”. Posłuchaj tanecznego singla „I Love It”

Zjawiskowa Kylie Minogue w oficjalnym teledysku do singla „Magic”! Zobacz wideo do nowego utworu zapowiadającego album „Disco”

Kylie Minogue zapowiada nowy singiel promujący erę „Disco”. Sprawdź szczegóły utworu „Magic”

 

Kylie Minogue prezentuje oficjalny teledysk do „Say Something”! Zobacz klip do nowego singla wokalistki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here