Dobre wieści dla fanów Kylie Minogue. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce usłyszymy jej nowy materiał bowiem australijska wokalistka właśnie zaktualizowała zawartość swoich social mediów oraz rozpoczęła tajemnicze odliczanie.

Według nieoficjalnych informacji krążących w sieci można się spodziewać, że nazywana księżniczką popu piosenkarka w najbliższym czasie wyda swój premierowy singiel. Kilkanaście godzin temu Kylie zaktualizowała zdjęcia profilowe na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych, natomiast na stronie ruszył zegar, który odlicza czas do przyszłego piątku tj. 3 maja.

Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana czy Ellie Goulding. W tym roku podobną taktykę zastosowała także Taylor Swift zapowiadając swój najnowszy singiel zatytułowany „ME!”, a także przy okazji ery krążka „reputation”.

Przypomnijmy, że dyskografię artystki zamyka album „Golden”, który okazał się być umiarkowanym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Australii. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „Dancing” czy „Stop Me from Falling”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here