Już w kwietniu do sprzedaży trafi czternasty album w dyskografii Kylie Minogue. 49-letnia wokalistka w trakcie swojego wywiadu promującego krążek ‚Golden’ wyznała, że marzy o współpracy z Lady Gagą.


kyl2

Nowy krążek Kylie – ‚Golden’ – na półki sklepowe trafi dokładnie 6 kwietnia. Materiał promowany jest przez singiel ‚Dancing’.


Kylie Minogue kilka tygodni temu oficjalnie rozpoczęła swoją kolejną muzyczną erę. 49-letnia wokalistka zdradziła wszystkie szczegóły swojego nadchodzącego krążka ‚Golden’, a także zaprezentowała lead-singiel z projektu – ‚Dancing’. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów dla stacji radiowej BBC Australijka wyznała, że chciałaby współpracować z Lady Gagą.

„Wow, jest ich mnóstwo.” odpowiedziała Kylie na pytanie Grahama Nortona odnośnie tego, czy ma jeszcze jakieś życzenia, co do przyszłych duetów. „Wydaje mi się, że wszystkie moje duety na przestrzeni lat w pewien sposób same do mnie przyszły, więc mam ten nawyk, że sama nie podchodzę do tego tematu aktywnie pytając ludzi.” 

Ale nie robię zbyt wiele duetów z Paniami, a bardzo chciałabym zaśpiewać z Lady Gagą, to byłoby nieprawdopodobne.” dodała 49-latka.

Przypomnijmy, że na podstawowej wersji nowego krążka Kylie znajdzie się łącznie 12-naście premierowych kompozycji.