To wielki dzień dla sympatyków Krzysztofa Zalewskiego! Polski wokalista właśnie wypuścił swój kolejny studyjny album zatytułowany „Zabawa”, który przez wielu uważany jest za jedną z najgorętszych polskich premier tego roku. 

Nowy longplay Krzysztofa Zalewskiego to następca dobrze przyjętych płyt „Złoto” oraz „Zalewski śpiewa Niemena”, które uzyskały odpowiednio status platynowej i złotej płyty. Kolejny studyjny krążek w karierze autora takich przebojów jak „Miłość Miłość” czy filmowego singla „Kurier” został zatytułowany „Zabawa” i na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Kayax. Na albumie znalazło się łącznie 11 premierowych utworów, w tym singlowe „Tylko Nocą” oraz „Annuszka”.
„Ta „Zabawa” nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. Bo „Zabawa” jest płytą dorosłą. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew” opisuje album wytwórnia wokalisty.
„Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny” tak krążek widzi jego twórca.

Tracklista:

1.Zabawa
2.Annuszka
3.Dystans
4.Oddech
5.Lustra
6.Tylko Nocą
7.Wszystko będzie dobrze
8.Na apatię
9.Szpieg
10.Ojcowie
11.Grzeczny bądź

Całego albumu „Zabawa” możecie posłuchać poniżej.

Krzysztof Zalewski w wakacyjnym wydaniu. Zobacz klip do nowego singla „Annuszka” wyreżyserowany przez Brodkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here