Krzysztof Zalewski powraca! Polski wokalista już za miesiąc wypuści swój kolejny studyjny album. Do tej pory wydawnictwo promowane było przez single „Tylko Nocą” oraz energetyczną „Annuszka”. Dzisiaj znamy już wszystkie szczegóły piątego krążka w dyskografii artysty.

Nadchodzący longplay Krzysztofa Zalewskiego to następca dobrze przyjętych płyt „Złoto” oraz „Zalewski śpiewa Niemena”, które uzyskały odpowiednio status platynowej i złotej płyty. Autor takich przebojów jak „Miłość Miłość” czy filmowego singla „Kurier” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Krążek zatytułowany „Zabawa” na półki sklepowe trafi już 18 września nakładem wytwórni Kayax. Na albumie znajdzie się łącznie 11 premierowych utworów, w tym singlowe „Tylko Nocą” oraz „Annuszka”. Od dzisiaj dostępny jest także pre-order płyty.
„Ta „Zabawa” nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. Bo „Zabawa” jest płytą dorosłą. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew” opisuje album wytwórnia wokalisty.
„Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny” tak krążek widzi jego twórca.

Tracklista:

1.Zabawa
2.Annuszka
3.Dystans
4.Oddech
5.Lustra
6.Tylko Nocą
7.Wszystko będzie dobrze
8.Na apatię
9.Szpieg
10.Ojcowie
11.Grzeczny bądź

Krzysztof Zalewski w wakacyjnym wydaniu. Zobacz klip do nowego singla „Annuszka” wyreżyserowany przez Brodkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here